Eco Family Park (Eko Motel) Konaklama

KONAKLAMA

Macera ve huzuru bir arada barındıran Eco Family Park (Eko Motel) sizleri tüm içtenliğiyle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla misafir etmeyi bekliyor.

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, doğayla iç içe bir ortamı sizin için hazırladık. Torosların eteğinde ve Köprülü Kanyon Milli Parkı sınırları içinde bulunan; taş evleri, bungalovları ve yüzme havuzu ile 12 ay konaklayabileceğiniz, 64 yatak kapasiteli bir tesistir.

Ben daha doğal ortam istiyorum ve otelde tatil yapmam diyenler için otelimizin yanında bulunan kamp alanında çadır konaklaması yapabilirsiniz.

Restoran ve odalarında bulunan şömineleri ile otantik bir havaya bürünen tesisimizde kendinizi misafir değil ev sahibi gibi hissedeceksiniz.

Doğayı ve doğa sporlarını seviyorsanız doğru adres Eco Family Park (Eko Motel).

AKTİVİTELER: Doğa İçinde Güzel Konum, Doğa Yürüyüşleri, Açık Doğal Yüzme Havuzu(Irmaktan gelen suyla sürekli beslenmektedir.), Balık tutma, Rafting, Jeep Safari, Macera Parkı, Paintball, Trekking, Mountain Biking, Climbing, Takım Oyunları ve Team Building aktiviteleri ve River Yoga başlıca aktivitelerimizdir.

TESİS ve ÇEVRESİ OLANAKLAR: Dağ Manzarası, Restoran, Bahçe, Isıtma, Açık Havuz, Rafting Merkezi, Nehir Kenarı, Havaalanı Transfer, Alabalık Tesisi, Balık Tutmak, Alabalık Tesisi, Jeep Safari, Otopark

ODA ÖZELLİKLERİ: Duş&WC, Klima, Sıcak Su, Bazı Odalarda TV., Bazı Odalarda Şömine

YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ: Restoranımızın lezzetlerinden tatmak için, sadece konaklamanıza gerek yok. Eko Motel herkese açık mutfağıyla size lezzetlerini sunuyor. Günübirlik aktivitelerle de yemek hizmeti sunan nehir kenarındaki restoranımız profesyonel mutfak ekibiyle sizleri ağırlıyor. 200 kişilik açık ve 100 kişilik kapalı alanı olan restoranımızda arkadaşlarınızla, ailenizle ve özel gruplarla keyifli anlar geçireceğiniz bir buluşma noktası. İsteyene konaklamalı, isteyene günübirlik aktivite ve yemek hizmetleri sunulabilmektedir.

Size tavsiyemiz, asma yaprağına sarılı alabalık lezzetini tatmadan dönmeyin.

DİĞER BİLGİLER:
» Kredi Kartı Geçerlidir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Tüm Yıl Açıktır.
» Çocuklar İçin; 0 -5 Yaş Ücretsizdir (Sadece Yiyecek-İçecek Ücreti Alınır).
» 6 -12 Yaş %50 İndirimlidir.
» * Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.
» * Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.
» * Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.

Rezervasyon için lütfen bizi arayın!
+90 242 324 86 72
+90 530 657 96 86

İletişim

Eco Family Park Motel
Karabük Köyü Beşkonak
Manavgat Antalya/TÜRKİYE
Tel: +90 (242) 324 86 72
Fax: +90 (242) 324 86 71
E-posta: mali[at]aktivoutdoor.com

Harita ve diğer iletişim bilgileri için tıklayın